Back

AIO – “Вона”

Метафанк-гурт AIO презентує саундтрек теплого настрою – композицію «Вона».

AIO – абревіатура від All In One (Все в одному). У цій музиці дійсно є все, що потрібно для сонячного настрою: диско, фанк, біт, ніжна романтика та багато-багато яскравих барв. Це саундтрек пляжного настрою у царстві метафана у міксі із романтичним настроєм lounge.

Критики називають творчість AIO справжньою європейською музикою з України, свіжим музичним стилем «метафанк».

В арсеналі AIO:

«Ми з тобою» & оригінальна англомовна версія «It’s Not Over» – яскравий кліпу компанії топ-моделі Tarima Darim, що співпрацює із Лів Тайлер, Ліз Герлі та іншими голівудськими зірками.
FIRE & UA-версія «Все, що маю» – атмосферне sex & fashion video на еротичну композицію, що стала саундтреком української комедії «Секс і нічого особистого».
«Я тебе відчуваю» – light-відео на весняну композицію, що розповідає про свіжість почуттів.
«AIO», «Зорі» та «Всю ночь» – backstage live-відео на композиції з дебютного альбому.
Свіжа композиція «Вона» не дарма презентована напередодні холодної пори року. Вона має зупинити час для тепла та кохання, стати саундтреком теплого настрою.

Музика «Вона» – від мультиінструменталіста та продюсера AIO Дениса Бреславського, який співпрацював зі значною кількістю артистів, серед яких: Lama, Сергій Бабкін, TAYANNA, Анастасія Приходько, «НеАнгелы», «Brunettes Shoot Blondes». А також зняв у телевізійному музичному live-проекті OLIV.E «Антитіла», «O.Torvald», «Табула Раса», Глєба Самойлова («Агата Кристи»), «Brazzaville», SunSay, «Pur:Pur», та багато інших.

Денис Бреславський – продюсер та автор проекту Dolgov&Breslavskiy за участю легендарного харківського музиканта Олександра Долгова («Дождь»), чиє им’я занесено до Зали слави блюзу США.  Композиція Dolgov&Breslavskiy «Breaking the Rules» звучить в етері радіостанцій Великобританії, Іспанії, Польщі та США.

Денис Бреславський – учасник live show легендарного гітариста Боба Марголіна та доньки короля блюзу Бі Бі Кінга – Рити Кінг.

Текст «Вона» – від харизматичного вокаліста Іллі Резнікова (LETAY).

Запис, мастерінг, зведення – Сергій Кондрат’єв, Олексій  Карташов (студія M.A.R.T., Харків).

Запис вокалу – Олексій Мазур (Київська студія звукозапису MART Sound Production).

Правильний настрій обкладинки синглу від фотографа Микити Люлька (Nickyashika) створила модель Ольга Шаталова.

Publishing – компанія MOLA music.

AIO співпрацюють зі STARBOM.COMpany — промо-компанією продюсера Дениса Путінцева, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment.

ALSO YOU MAY LIKE

Book a studio in a couple of clicks

Thank you for request, we will contact you soon!

Thank you for request, we will contact you soon!

Написать

Thank you for request, we will contact you soon!

Написать

Your application for the acquisition of the course on the vocals of MART Sound Production has been accepted. In the near future we will contact you