Повернутися назад

Професійне аранжування пісні та remix

Якщо звернутися до енциклопедичних джерел, то аранжування – це вид діяльності, який включає підготовку та адаптацію музичного твору для подання його у формі, відмінній від початкової. Саме слово «аранжування» має французьке походження, дієслово arrange означає «приводити в порядок, влаштовувати». Аранжування пісень передбачає також зміну гармонії, застосування транспозицій і модуляцій, часто додавання нового матеріалу, intro, коди й іншого.

Простіше кажучи, отримуючи «голий» музичний трек, аранжувальник змінює ритм, темп, додає різні види звучання та призводить все це в той вигляд, в якому контент влаштовує не тільки слухача, але й різні медіаресурси (радіо, ТБ…).

Якщо говорити про аранжування крупніших музичних форм, то можна назвати перекладання, наприклад, партії скрипки для голосу або навпаки.

Суть музичного аранжування полягає в цілеспрямованій зміні ритму, темпу, розміру і тривалості композиції. Аранжування, якісно зроблене в студії MART Sound Production, може в кращу сторону змінити не тільки забарвлення треку, але і його мелодію. Так, відомі випадки, коли сумна мінорна композиція ставала цілком ритмічною. Тому трапляється, що автор, який створив початкову пісню, ледь впізнає її після аранжування. Головне завдання аранжувальника – зберегти основну ідею і підкреслити індивідуальний образ виконавця. І, щоб вгадати зі стилем, варто звернутися до послуг музичного продюсера.

За великим рахунком, процес аранжування дуже нагадує роботу композитора. Адже, по суті, аранжувальник Київської студії звукозапису MART Sound Production створює звучання треку. Цей фахівець складає партії для кожного інструменту, який хоче почути в остаточній версії пісні. Важливу роль аранжувальник грає і під час роботи з вокалом.

Аранжування і ремікс | MART Sound Production

Трапляється, що при замовленні аранжування пісні ціна є основним чинником. Це невірна позиція, яка може привести не до самого гарного результату. Куди важливіше звернути увагу на кваліфікацію фахівців вибраної студії звукозапису, детально вивчивши портфоліо.

Крім того, музичне аранжування – це інтелектуальна праця і копітка робота. З індивідуальним підходом до кожної композиції. Хороший аранжувальник завжди стежить за звуковими новинками, свіжими тенденціями в музичній індустрії, відрізняється «нюхом» на хітове звучання і завжди на півкроку попереду інших…

На жаль, навіть у XXI столітті часто зустрічаються люди, які недооцінюють значення музичного аранжування. Зустрічаються також автори пісень, які завзято відстоюють першорядний вигляд контенту, не розуміючи, як це може відбитися на долі треку. Адже саме від професіоналізму аранжувальника залежить те, в якому вигляді пісня дійде до широких мас (і чи дійде взагалі). Тому на етапі обробки мелодії варто повністю довіритися професіоналам MART Sound Production.

Важливо відзначити, що замовити аранжування в Києві – значить сформувати звучання не просто окремо взятого треку, але всієї групи або виконавця. Не секрет, що кожний успішний музикант завжди пізнаваний, тобто відрізняється своїм фірмовим звучанням. І в цьому чимала заслуга аранжувальника, який забезпечує унікальність музичного контенту.

Не варто плутати аранжування з реміксом. Останній створюється на основі вже готового треку і допускає перемішування деяких частин композиції, накладення звукових спецефектів. Це дозволяє зробити контент прийнятним для звучання на медіаресурсах, які транслюють музику, що кардинально відрізняється від тієї, яка звучить в оригінальному варіанті пісні.

Музика народжується в серці. Її можна наспівати або награти – на фортепіано, гітарі, скрипці… Музика може звучати по-різному. Головне, щоб кожен раз вона звучала приємно, красиво і незвичайно добре.

стоимость | cost: договірна

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Забронюйте студію в пару кліків

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Ваша заявка на придбання курсу по вокалу MART Sound Production прийнята. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося