КУРС З ВОКАЛУ НА 8 МАЙСТЕР-КЛАСІВ

ПРО КУРС

Київська студія звукозапису MART Sound відкриває для Вас двері в світ професійного співу! Якщо Ви давно мрієте про розкриття Ваших вокальних можливостей, удосконалення вокальної техніки, то програма наших професійних майстер-класів створена для Вас.

Завдяки заняттям з командою молодих, прогресивних педагогів, звукорежисерів та аранжувальників, Ви поринете в атмосферу професійної музики. Починаючі вокалісти дізнаються про правильне співоче дихання і роботу діафрагми, освоять вправи на дикцію, навчаться підбирати відповідний репертуар. Заняття з педагогом допоможуть Вам освоїти різні стилі музики та вокальні техніки. За максимально короткий час Ви зможете не тільки освоїти ази вокального мистецтва, а й придбати необхідний багаж знань з історії та теорії музики.

Завдяки даному курсу Ви можете вдосконалити свої вокальні навички, впоратися з психологічними затисками і підготувати репертуар з 1-2 пісень для виступу або запису в студії. Також, придбавши сертифікат на курс з 8 майстер-класів, Ви отримуєте знижку у розмірі 25% на запис синглу у професійній студії MART Sound Production

ФОРМАТ КУРСУ

 • 8 занять - тривалість курсу
 • 60 хвилин - загальна тривалість одного уроку
 • 25% знижки на запис синглу
 • АННА ОДИНЕЦЬ

  ВОКАЛЬНИЙ ТРЕНЕР

 • Випускниця-відмінниця Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра. Випускниця Академії Естрадно-циркового мистецтва ім. Утьосова. Бендлідер гастролюючого кавер груту In White. За плечима якого понад 1000 концертів на головних сценах Києва та України. Вокальний тренер зі стажем більше 5 років. Грає на фортепіано і барабанах

ВИПУСКНИКИ КУРСУ

 • Chara

  CHARA

  Прекрасний, відповідальний викладач, з індивідуальним підходом до кожного учня. Високий професіоналізм і майстер своєї справи! За рік занять я дуже виросла у вокальному плані, так як Юлія допомагає розкрити потенціал вокаліста на повну!

 • Лили Фуко

  ЛІЛІ ФУКО

  Дуже задоволена уроками і своїми успіхами. Навіть не очікувала що Юлія, така молода і чарівна дівчина, стільки знає про вокал! Позитивна, весела і винахідлива дівчина знайде підхід, на мій погляд, до будь-кого і прокачає ваш голос. Професійні заняття проходять цікаво, швидко, легко, корисно, душевно і по-дружньому! Відчувається професійний сучасний підхід до учня. Всім, хто хоче навчитися співати - рекомендую!

 • LADA MENYAKINA

  Уже 4 місяці займаюся вокалом на Студії... І страшно подумати, що скоро треба буде перерватися на літні канікули... Відкрила для себе цілий новий світ музики і співу!

  Дуже вдячна моєму викладачеві з вокалу - Юлії Бойко! Юлія для мене і психолог, і психотерапевт, і Учитель.... і кожен урок з нею - це відкриття!

  Хочу сказати велике дякую звукооператору Денису Бочкарьову за терпіння і професіоналізм, увагу до кожного звуку, який ти співаєш!

  Без вас, друзі, у мене б ніколи не вийшло виконати свою мрію - записати мої улюблені пісні у власному виконанні...

  Дякую вам від щирого серця!!!

СКІЛЬКИ КОШТУЄ КУРС?

Купуючи курс на 8 майстер-класів, Ви отримуєте знижку в розмірі 50 грн на кожне заняття і 20% знижки на послуги звукозапису. Загальна вартість курсу - 5600 грн.

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС
Забронюйте студію в пару кліків

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Написать

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Написать

Ваша заявка на придбання курсу по вокалу MART Sound Production прийнята. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося