Повернутися назад

Створення і продаж пісень

Написання текстів і музики – популярна галузь бізнесу

Для того щоб звернути на свою творчість увагу, починаючому автору необхідно грамотно озвучити слова і придумати відповідну музику. Написання пісень – це конкурентоспроможна галузь діяльності, що вимагає детального підходу до смислових і звукових складових. У створенні якісних і грамотних пісень вам допоможе студія звукозапису MART Sound Production, розташована в центральній частині Києва – на Печерську. Студійний комплекс надає різноманітні послуги в сфері звукоіндустріі.

Перелік послуг, що надаються студією MART Sound Production >>>

В нашій студії преміум класу є можливість скористатися послугами талановитих звукорежисерів, а також задіяти необхідну для роботи техніку. Ми допоможемо записати якісну музику і створити яскравий вокал. У нас є можливість створити якісну композицію. Для вас старається талановитий персонал, який любить свою роботу і від душі виконує поставлені завдання. Це і аранжувальники, і звукоінженери різної спрямованості, і багато інших учасників проекту.

Нами надаються послуги зі створення і по обробці текстів, проводиться запис голосового меню IVR, привітальні записи, обробка фонограм, запис книг аудіо формату, а також компонування аудіо лекцій. Вся робота відбувається в приємній атмосфері, в добре обладнаній комфортабельній студії з ідеальною акустикою.

Продаж пісень, переваги покупки текстів і музики, формування ціни

Купівля прав на композицію дає можливості запису пісні власного виконання, її публікації, випуску на CD і виступу з нею. Купити пісню – значить, стати її повноправним правовласником і розпоряджатися нею на свій розсуд.

Скільки коштує пісня? Важливе і часте питання наших клієнтів. Ціна складається з таких чинників, як придбання виключної або невиключної ліцензії, тривала мінусовка або коротка її верстка, а також на вартість впливає кількість необхідних для оформлення документів.

Безсумнівною перевагою студії звукозапису є можливість отримання консультації по вокалу. Так як запис і коригування звуку відбувається в кілька дублів, то завжди є можливість поліпшити тембр звуку та якість виконання на місці.

Будь-яка композиція проходить стадію аранжування, що полягає в музичному супроводі до нової композиції або до існуючої пісні. Саме завдяки цьому процесу твір наповнюється приємним звучанням і відповідним смисловим навантаженням, в цілому робить твір унікальним.

До Києва прагнуть приїхати найбільш професійні аранжувальники, так як наша студія запрошує до співпраці найдосвідченіших і талановитих майстрів звуку. Спільна співпраця аранжувальника з музикантами і звукорежисером дають на виході повноцінну якість послуг, і дозволяє отримати унікальний результат.

Завдяки цьому, замовник завжди отримує повний та якісний сервіс, і завжди повністю задоволений результатом виконаної роботи. Ми працюємо з різноманітним стилем і напрямком в музиці. Замовнику залишається тільки вибрати відповідну для його композиції стилістику.

Терміни аранжування твору оговорюються заздалегідь і залежать від складності обраної мелодії. Потрібен час для вибору відповідних інструментів, які будуть задіяні в композиції, оригінального їх поєднання по тривалості і тембру звучання.

Після обробки в студії вашої композиції, гарантується її чисте звучання та якісний звук на будь-яких типах обладнання – від простих навушників до сценічної апаратури.

Оплата послуг студії погодинна. Але попередній розрахунок вартості готової композиції зробити нереально. Пісню можна записати з одного дубля, а можна пройти і через десяток спроб, в пошуках необхідного результату. Таким чином, наша професійна студія пропонує розраховувати вартість послуг на виході готового якісного результату.

Нерідко, з метою економії коштів робляться поспішні роботи. Для отримання відмінного і неповторного результату необхідно витратити пристойну кількість часу, але дана процедура коштує таких витрат. Необхідно не економити, а забезпечувати створення якісної композиції, пісні і мелодії. Тільки в такому випадку всі сторони договору будуть задоволені результатом: виконавець, замовник і слухач. Крім цього наші фахівці зроблять приємні знижки, які будуть цікаві як початківцям, так і досвідченим вокалістам.

Бажаємо вам успіхів у створенні оригінальної колекції пісень і тексту, а ми, в свою чергу, із задоволенням готові допомогти вам в цьому приємному творчому процесі!

ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ

Забронюйте студію в пару кліків

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Ваша заявка на придбання курсу по вокалу MART Sound Production прийнята. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося