Повернутися назад

Цифрове піаніно Korg b1

88-клавішне повнорозмірне цифрове фортепіано Korg B1 пропонує повноцінну градуйовану клавіатуру з молоточковою механікою Natural Weighted Hammer. Клавіатура «розсортована» на 4 умовні зони відповідно до ваги клавіш акустичного інструменту: від важкого нижнього регістра до легкого верхнього.

Korg B1 пропонує 8 високоякісних тембрів клавішних інструментів, в число яких входять три акустичних фортепіано, два електропіано, один клавесин та два органа.

У Korg B1 інтегрована звукова підсистема з двома динаміками потужністю 9 Ватт кожен з інтегрованою сенсорною технологією Motional Feedback (MFS), яка робить звук чистішим та багатшим за рахунок активної системи придушення спотворень і компенсації механічних рухів динаміків, домагаючись ідеальної частотної характеристики, особливо в області низьких частот.

У Korg B1 вбудований процесор ефектів, що дає можливість використовувати при грі на інструменті реверберацію або хорус. Вбудований метроном з діапазоном від 40 до 120 ударів в хвилину допоможе слідувати обраному темпу виконання, а поліфонія в 120 нот – бути впевненим в тому, що партія буде зіграна без втрати нот

Цифровое пианино Korg b1
Забронюйте студію в пару кліків

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Ваша заявка на придбання курсу по вокалу MART Sound Production прийнята. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося