Повернутися назад

Ламповий мікрофонний передпідсилювач Manley VOXBOX

Пристрій VoxBox є повністю завершеним приладом для запису вокальних та інструментальних партій без додаткових комутацій з мікшером та іншим обладнанням.

Секція мікрофонного підсилювача VoxBox аналогічна відомому 40 dB Microphone Preamplifier, в своїй вхідний частини має узгоджувальний трансформатор і відмикаєме фантомне живлення +48В. Пасивний фільтр Bass Cut знижує низькочастотні перешкоди. Регулятор Input Attenuator підлаштовує рівень вхідного сигналу, що приходить з симетричного лінійного входу і 1/4″-джекового директ-входу. Є симетричний XLR і несиметричний 1/4″ виходи. Наявність перемикача Gain в колі зворотного зв’язку дає запас щодо посилення +31 дБu.

Після секції передпідсилення розташована секція компресії, а потім – секція еквалізації. Еквалайзер обробляє три частотних смуги (в діапазоні 20 Гц…20 кГц) і має на вході перемикач EQ Input, комутуючий лінійний вхід еквалайзера з виходом на зовнішній підсилювач або з поверненням розриву. У секції де-есера/лімітера використовуються оптоелектронний регулятор і ланцюг LC, налаштовуваний на шиплячі звуки в діапазоні 3…12 кГц. VU-індикатор може відображати рівні сигналів на лінійному вході, виходах передпідсилювача і виходах приладу, а також ступені реакції компресора і де-есера/лімітера в залежності від положення п’ятипозиційного перемикача

Ламповый микрофонный предусилитель Manley VOXBOX
Забронюйте студію в пару кліків

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Ваша заявка на придбання курсу по вокалу MART Sound Production прийнята. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося