Повернутися назад

Зведення

Зведення – це процес створення єдиної композиції з окремих складових (окремо записаних звукових доріжок і написаного аранжування). Даний процес включає доведення до збалансованого звучання доріжок між собою, панорамування, спектральну обробку і додавання ефектів. За підсумком отримуємо готову цільну композицію, яка звучить гармонійно, динамічно і красиво. Наступним за зведенням слідує етап мастерингу.

Ключові ролі в процесі зведення треків мають досвід і професіоналізм міксинг-інженера, якість вихідного матеріалу, а також акустично підготовлене приміщення і професійне обладнання в ньому.

Звукорежисер, що займається зведенням треку, повинен володіти як творчим баченням музиканта, так і мати належний рівень технічної підготовки.

Зведення | MART Sound Production

Тон-ательє, в якому відбувається запис вокалу і музичних інструментів, має бути грамотно спроектованим і обладнаним, так як чутливий мікрофон вловлює не тільки голос вокаліста або звук інструменту, а й сторонні відображення звуків (від будь-яких предметів в приміщенні: меблі, матеріал стінового і підлогового покриття тощо, що в підсумку призводить до акустичних дефектів вихідного матеріалу). Важливу роль в якості запису має апаратура студії – мікрофони, навушники, підсилювачі і т.д.

Загальний рівень комфорту вокаліста або музиканта – це третя й остання запорука якісного накопичення вокалу або інструментів: вокаліст повинен добре розспіватися, все обладнання повинно бути налаштоване під нього так, щоб не було ні перевантажень по гучності під час запису, ні занадто тихого голосу.

Відповідно, запис для подальшого зведення вокалу й інструментів повинен відбуватися в професійній студії звукозапису. А саме зведення варто доручати майстрам своєї справи. MART Sound Production зібрав під своїм дахом топове обладнання, талановитих й досвідчених фахівців – звукорежисерів, міксінг- й мастеринг-інженерів, готових в оперативні терміни видати найкращий результат.

стоимость | cost: договірна

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Забронюйте студію в пару кліків

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Ваша заявка на придбання курсу по вокалу MART Sound Production прийнята. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося