Повернутися назад

Багатоканальний звукозапис

Щоб пісня звучала гідно і знайшла своїх слухачів, недостатньо просто скласти слова і музику. Окрему увагу варто приділити запису цього треку. Звичайно багато що залежить від того, як записати вокал. Але не менш важливе ідеальне звучання інструментів, що звучать в треку.

XXI століття балує різноманітними технічними новинками, які дозволяють поліпшити і сам процес виробництва, і кінцевий продукт. Завдяки сучасним технологіям, процес багатоканального звукозапису став більш просунутим та якісним.

Сьогодні в інтернеті можна знайти безліч інформації про те, як зробити запис в домашніх умовах. Але для того, щоб пісня звучала в теле- і радіоефірі, потрібен професійний звукозапис. А значить, варто звернутися в студію звукозапису. Так, фахівці MART Sound Production в Києві можуть запропонувати послугу запису пісні «під ключ».

Це означає, що виробництвом треку на всіх етапах запису в студії будуть займатися досвідчені звукорежисери. І для цього студія MART Sound має у своєму розпорядженні повний спектр спеціалізованого звукового обладнання для запису Вашого треку. 

Багатоканальний звукозапис | MART Sound Production

Запис в студії – процес копіткий і трудомісткий. Він вимагає майстерності не тільки від виконавця, відповідального за запис вокалу в студії. Важливий професіоналізм музикантів, які беруть участь у записі треку. Як правило, кожного учасника процесу пишуть окремо, але при бажанні, такий запис можна здійснити, записуючи одночасно кілька джерел (інструментів).

До речі, такий принцип звукозапису в Києві дає можливість записати в невеликому приміщенні музику у виконанні великого колективу. Так, можна окремо записати вокал і партії кожного інструмента, які беруть участь в процесі створення треку.

Ловіть натхнення і звучіть якісно з Київською студією звукозапису MART Sound Production!

стоимость | cost: від 1000 до 3000 грн за 1 годину

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Забронюйте студію в пару кліків

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Написать

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Написать

Ваша заявка на придбання курсу по вокалу MART Sound Production прийнята. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося