Повернутися назад

Приготуй новорічний подарунок

Ідеї ​​оригінальних новорічних подарунків: запис пісні у студії

Емоційні презенти, або подарунки-враження – це не просто тренд останніх декількох років. Це, мабуть, краще з того, чим можна порадувати близьку людину, тому що пережиті емоції залишаться в пам’яті назавжди. І, якщо їх повторити, то відчуття навряд чи притупиться …

MART Sound пропонує підтримати «емоційну» тенденцію і вже зараз почати готуватися до найголовнішого свята – Нового року.

Ви звернули увагу, скільки людей беруть участь у численних вокальних шоу, які дивиться практично кожен другий українець? У вашій родині напевно є хоча б одна людина, яка мріє вийти на сцену і заспівати. У професійній студії MART Sound мрії вашого родича почнуть здійснюватися.

У будь-який дружній компанії обов’язково знайдеться людина, яка після святкового столу запропонує всім махнути … в КАРАОКЕ! І там ви напевно помітите, хто найбільше тягнеться до мікрофона))). Ось цій людині точно сподобається подарунковий сертифікат на запис пісні від MART Sound.

Для кого ще можна підготувати в якості новорічного подарунка запис пісні у професійній студії? Ви пам’ятаєте, які колискові співала ваша мама, дружина, сестра? Можливо, хтось із представників чоловічої статі у вашій родині знає особливі пісні – з історією. Тоді неодмінно подаруйте цим людям подарунковий сертифікат на запис пісні у професійній студії MART Sound. Це буде душевний подарунок для всієї родини!

Де проводить більшу частину часу більшість з нас? На жаль, не вдома у колі сім’ї, а на роботі. Погодьтеся, перебування у стінах офісу часом дуже нагадує подружнє життя – з перервами на обід, на каву … І звичайно ж із корпоративними святами! Не варто заперечувати – усі офісні працівники просто обожнюють корпоративне святкування Нового року. А щоб воно не перетворилося на звичайне випивання-закусювання, масовики-витівники придумують різноманітні конкурси, серед яких дуже часто музичні.

І напередодні подібних заходів саме час згадати про MART Sound, де завжди можна зробити якісний звукозапис пісні. Не обов’язково обирати одного представника відділу або підрозділу для запису пісні. Ви цілком можете презентувати на корпоративі колективне виконання треку. До речі, спільна робота в професійній студії – відмінний спосіб ще більше згуртувати колектив та зарядитися святковим настроєм.

Продовжуючи тему новорічних подарунків для офісних співробітників, неможливо забути про найголовнішого. Його називають начальником, рідше – шефом і найчастіше – БОСОМ! І практично кожен відділ намагається приємно здивувати свого Big Boss не тільки своєчасними звітами і високими показниками, а й артистичними талантами. Так би мовити, розкритися з іншого боку.

Повірте, почувши вашу пісню, записану у професійній студії MART Soundв Києві, керівник гідно оцінить результат. І не виключено, що поцікавиться, де ви це записували. Ви ж поділитеся із босом контактами MART Sound?)))).

До слова, якщо ваш керівник тяжіє до вокального мистецтва, презентуйте йому під корпоративну новорічну ялинку подарунковий сертифікат на запис пісні в студії MART Sound. Він, можливо, здійснить давню мрію і отримає задоволення, а ви, натомість, його лояльність (читай – приємні бонуси у роботі і кар’єрі)!

Нагадаємо, що студія MART Sound прпонує кілька видів подарункових сертифікатів на запис пісні у Києві. Все залежить від ваших здібностей і можливостей.

Напевно, варто нагадати, як відбувається запис пісні в студії MART Sound в Києві. Тільки-но визначитеся з піснею, яку хочете записати, звукорежисери знайдуть її фонограму. Професійний викладач з вокалу допоможе розспіватися і налаштуватися на потрібну тональність. І потім розпочнеться запис основного вокалу. Бек-вокал можете записати теж самі. Якщо не зважитеся, це зробить професійний бек-вокаліст.

Трапляється, що аранжування або інструментальна версія пісні не подобається замовнику (тобто вам). Тоді у студії Києва MART Sound пишуть нове аранжування, записують і зводять інструменти і вокал з урахуванням побажань клієнта. Потім починається етап мастерінгу. За домовленістю до послуги запису пісні «під ключ» у студії MART Sound може бути включено створення ремікса.

Новорічна ніч – це час, коли здійснюються мрії, коли навіть дорослі вірять у диво! Порадуйте своїх рідних і близьких неймовірним подарунком!

P.S. Не секрет, що сьогодні для багатьох більш важливим є світле свято Різдва. І це прекрасний привід оформити подарунковий сертифікат на запис колядок і щедрівок, виконавши їх усією родиною.

ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ

Забронюйте студію в пару кліків

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Написать

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Написать

Ваша заявка на придбання курсу по вокалу MART Sound Production прийнята. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося