Повернутися назад

Саунд-продюсування

Взагалі, продюсер – це та людина, яка стоїть на чолі створення певного продукту. Мова йде не тільки про музику, але і про будь-який інший вид мистецтва, чи то кіно, театр, балет, сольний артист або група. Продюсер займається втіленням проекту, починаючи з ідеї і закінчуючи розкруткою, рекламою, просуванням.

Ясна річ, що робить він це не сам. Справжній продюсер здатний не просто надихнути і дати життя проекту. Він може, зібравши команду однодумців, запустити процес створення проекту і привести його до успіху.

Якщо говорити конкретно про музичний контент, то в процесі народження важливу роль відіграє ще один продюсер – музичний. Сьогодні в титрах диска, треку або альбому завжди можна знайти саунд-продюсера. Саме ця людина займається «виробництвом» звуку, знаходить потрібне звучання, ефектне аранжування, подачу…

На перший погляд, може здатися, що саунд продюсер – це той само звукорежисер. Однак це не зовсім так. Дійсно, музичний продюсер може виконувати функції звукорежисера. Але в реальності спрямованість саунд продюсера вужча – він зайнятий більше творчою складовою. Так, музичне продюсування в стінах MART Sound призводить до того, що абсолютно «голий» трек набуває неймовірного звучання, яке ідеально передає настрій і западає в душу слухача. Тому, за великим рахунком, музичного продюсера сміливо можна називати одним з авторів контенту.

Саунд-продюсування | MART Sound Production

Відомі випадки, коли музичний продюсер, додавши в рок-композицію звучання симфонічного оркестру, вивів трек на вершини хіт-парадів. Нерідко саме саунд продюсер пропонує поєднувати те, що здається непоєднуваним. І в підсумку трек і виконавці знаходять світову популярність, збираючи престижні нагороди.

Робота саунд продюсера MART Sound не обмежується одним треком. Музичне продюсування – невід’ємна частина роботи над цілим альбомом. За допомогою талановитого саунд продюсера він буде сприйматися як єдине ціле, повністю передаючи настрій і демонструючи стиль виконавців. Крім роботи над звуком музичний продюсер відповідає за підбір пісень, вибір музикантів, розробку музичної концепції треків і навіть за вибір студії звукозапису. І звичайно ж саме саунд продюсер контролює процес запису всього контенту.

Продюсування музики важливе і в різних постановках, і при створенні аудіокниги, і навіть на дитячих виставах. Адже музика здатна створити не тільки органічний фон, але й настрій, підкреслити характер героїв.

Таким чином, саунд продюсер грає важливу роль в створенні контенту, особливо коли мова йде про нову пісню або диск. Продюсування музики в MART Sound передбачає кілька етапів. На стадії знайомства саунд продюсер визначає вокальні дані виконавця, дізнається про його побажання і детальніше знайомиться з манерою виконання і стилем, в якому працює артист. Таким чином, стає зрозуміло, на яких сильних сторонах акцентувати увагу, а що краще приховати від слухача.  

Після цього починається творчий процес створення музичного продукту. І всім цим керує саме саунд продюсер. У студії MART Sound нерідко музичний продюсер сам вибирає сесійних музикантів для запису того чи іншого контенту. До речі, часто людина, що займається продюсуванням музики альбому, бере активну участь в розробці дизайну поліграфічної продукції, пов’язаної з цим контентом.

Якщо продюсер займається тим, яким бачать і як сприймають музиканта, то саунд продюсер відповідає за те, яким його чують. Звучіть краще за всіх!

стоимость | cost: договірна

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Забронюйте студію в пару кліків

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Ваша заявка на придбання курсу по вокалу MART Sound Production прийнята. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося