Повернутися назад

Telefunken M80

Володіючи широкою смугою відтворюваних частот та більш високим рівнем SPL, модель M80 володіє характеристиками, близькими до конденсаторних мікрофонів, але в динамічному виконанні. Це дозволяє однаково успішно використовувати даний мікрофон для голосу, інструментів або барабанів, як на сцені, так і в студії.

Завдяки легкому капсулю і надтонкій (і при цьому напрочуд міцній) мембрані мікрофон M80 передає набагато ширший спектр емоцій живого вокалу з тією «інтимністю», яка традиційно асоціюється зі студійними конденсаторними мікрофонами.

Конструкція вузла головки і капсуля дозволяє знизити ефект близькості і забезпечити чистоту вокалу в області низьких частот, зберігаючи при цьому силу і відкритий, повітряний характер звучання без небезпеки виникнення зворотного зв’язку або гудіння у верхньому діапазоні середніх частот.

Мікрофон M80 обладнаний виготовленим в США погоджуючим трансформатором із замовною обмоткою, який і є основним творцем всього цього чарівництва. У поєднанні з капсулем власної конструкції це дозволило отримати результат, який завоював серця та уми користувачів швидше, ніж виробники могли собі представити в момент випуску цього мікрофона

Микрофон TELEFUNKEN M80
Забронюйте студію в пару кліків

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Дякуємо за звернення, ми невдовзі з вами зв'яжемося!

Ваша заявка на придбання курсу по вокалу MART Sound Production прийнята. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося